לֵךְ תִּקְרָא בְּקָפֶה-כְּנָפֶה

ויקיפדיה/ העלאה באוב

חודש הרמדאן לפנינו.

ידיעה/ כתבה מעניינת בערוץ 7:

אז כך בפשטות:

יש לנו את ארגון "עד כאן". הם עוקבים אחרי הסתה ברשתות החברתיות הערביות וכו…טוענים, שאנו כמובן בשנת 2022 ואותו ידעוני מחשב קיצין, השייח בסאם ג'ראר, העריך על פי גימטריה קוראנית (קוראן) שישראל תיעלם ותימחק מן המפה בשנה זו. זה משלהב מאוד את ההמונים לשיטתם, וכל העסק מועד לפורענות. כמובן שיש בכך הרבה, שהרי, נניח פרשיות סביב אל אקצה, גרמו להרבה מהומות (נזכיר אפילו בשומר חומות היה בין היתר בגלל אל אקצה והגישה אליו). מה גם שמטרת החמאס צלחה. שהרי, הפעם (שומר חומות) החמאס לכאורה, הצליח גם לקומם את ערביי ישראל, ולהסית אותם להתפרעויות בתוך המדינה פנימה. התפרעויות נרחבות ביותר יחסית. אז זה משדר להם איזה גיים צ'נז'ר. איזשהוא מצב שונה. יותר מתקרב לשיא אפוקליפטי שמבשר את קיצה של מדינת ישראל לגבי דידם. הכל מסתנכרן לשיטתם, עם שנת 2022 למי שנפשו דבקה בטירוף משיחי.

אז מי זה אותו בסאם ג'ראר:

הוא מלומד דת. איסלאמי כמובן. סוני. פלסטינאי. גורש ללבנון על ידי ישראל ב- 1993, ושם כתב באוהל חישובי הקיצין שלו, אלו הגימטריים כאמור. כתב ספר בשם נניח בתרגום חופשי:

2022, שנת סופה של מדינת ישראל

Photo by Dziana Hasanbekava. pexels.com/ אין קשר למצולם עם השייך המוזכר

אז הוא מחשב קיצין, וגורס שזהו, זוהי השנה. קשה להאמין פשוט. הבן אדם ניחן בלוליינות גימטרית, מטורפת לגמרי. אתה לא קולט מה אתה קורא פשוט. אין, זה בלתי נתפס! הוא קורא ללא הרף מספרים עם אותיות ומילים ופסוקים, ומייצר במוחו מעשי מרכבה מטורפים לגמרי, שלגבי דידו מעידים בעליל על השנה האפוקליפטית הזו.

"המספרים הזוכים" אצלו: 19, 76, 40.

הוא טוען למשל, שהוא גילה שהמספר 19 מאוד מהותי באסטרונומיה, לגבי הקשרים שבין השמש והירח וכדור הארץ. ויש אמונה יהודית באיזה כוכב שביט הלי משהו מטורף לגמרי, שיעיד על קץ המדינה.

הסיפור מתחיל עם מוחמד אחמד אל ראשיד (סופר עירקי, שיש לו עליו ביקורת, אבל ,מתחיל איתו) וכך סיפור המעשה:

כאשר הוכרזה מדינת ישראל ב- 1948, באה זקנה יהודיה לאמא של ראשיד, כולה בוכיה. אמו של ראשיד הפטירה לעומתה: מה נהיה ? יום שמחה ליהודים. ואת עצובה ובוכיה. היא גרסה והשיבה לה: זה יום אבל. בעוד 76 שנה ( 19X4) המדינה הזו תוכחד, והיהודים ישחטו.

מכאן מתחיל סיחרור מטורף לגמרי. אז זה יוצא 1948 ועוד: 76 אז: 2024. לא 2022. אבל, יש לנו פה קיזוזים של שנות ירח, שנות שמש וכדומה. סיפור מן ההפטרה. הוא עומד על 2022. זוהי רק נקודת המוצא:

אז מנחם בגין למשל לשיטתו, פלש ללבנון ב- 1982 והבטיח 40 שנה של שקט כפי בתורה. אם נוסיף ל- 1982, 40 שנה, נקבל מה:

הפעם במדויק: 2022. קולטים ?

אז מה הקשר בין בגין והפלישה ללבנון ל- 40 שנה של שקט, והכחדת המדינה, וגימטריה קוראנית לא מובן:

הקוראן בשורעא (סורא) נניח: פרק, בשורה וכדומה, פרק בשם: "בשורת בני ישראל" ( סורא מס' 17) מעיד על עליית בני ישראל, ונפילת בני ישראל. הם קיבלו התורה, כבשו הארץ, עלו והצליחו, אבל, נפלו או ייפלו פעמיים בגלל השחתה. לגבי דידו, הפעם הראשונה הייתה חורבן בית ראשון, הוא התעלם מחורבן בית שני ( קולטים?) והפעם השניה שהם יפלו בגלל השחתה, תהא זו הנפילה של מדינת ישראל עצמה. נצטט מן הבשורה מס' 17 כאמור, חלק רלבנטי לגבי דידו:

למשה נתנו את הספר וקבענוהו כמדריך לבני ישראל, והזהרנוכם לבל תקחו לכם פטרון זולתי, כי אתם צאצאי אלה אשר נשאנו בתיבה עם נוח שהיה עבד אסיר תודה. לאחר שחטאתם, גזרנו עליכם והודענו לכם בספר, לאמור: "פעמיים תרבו שחיתות בארצכם לאחר שתעלו מעלה מעלה". כאשר הגיע מועד חורבן הבית הראשון שלחנו עליכם אנשי מלחמה עצומים ורבים שהתפרצו אל ארצכם והחריבוה בהתאם לגזירה. אחר כך החזרנו לכם את השילטון והענקו לכם רכוש ובנים וצבר רב, והזהרנוכם שוב שאם תעשו את הישר תיטיבו לעצמכם, אך אם תעשו את הרע יגיע המועד השני, ואז ישמידו אויביכם את ראשי עמכם וייכנסו לבית המקדש כפי שנכנסו בפעם הראושנה ויחריבו את כל מה שיכבשו. (מתוך: ספר הספרים של האסלאם: הקראן, תרגם מערבית, ד"ר אהרן בן – שמש, הוצאת ספרים קרני תל-אביב, מהדורה שניה מתוקנת, 1978)

קולטים ? הפעם השניה כבר הרי התרחשה. חורבן בית שני. הכל בקשר לבית המקדש הרי. איפה כעת השנה עומד פה בית המקדש ? שהרי גם בפעם השניה כמצוטט מן הקוראן, האוייבים המכחידים, שלוחי האלוהים, ייכנסו לבית המקדש.

אז בגין הביא 40 שנה של תחיה ושקט, ובסופם הכחדה רצחנית ? איפה בית המקדש אבל ?

הוא רואה יותר מספרים ממילים. זה בטוח. בלבלה רצחנית.

כך למשל:

הוא טוען, שהבשורה של בני ישראל מכילה 111 פסוקים. בשורת יוסוף גם מכילה 111 פסוקים. אלו שני הפרקים או הבשורות היחידות בקוראן המכילות מספר זהה של פסוקים (111 כאמור). והנה בשורת יוסוף מעידה על עליית בני ישראל, ואילו בשורת בני ישראל, מעידה על הנפילה. אבל:

מה למספר 111 אז ולמספרים הזוכים לשיטתו לא מובן ? מה קדוש ב- 111 חוץ מאולי איזה מחשב קוואנטי ?

כל זה במקרה הוא תמה ? אלוהים……

5 תגובות על 'לֵךְ תִּקְרָא בְּקָפֶה-כְּנָפֶה'

 1. תמונת פרופיל של איימי וונג
  איימי וונג

  משעשע מאד, אתה צריך להעלות את זה באיזה עתון או אתר מרובה קוראים.

  אהבתי

 2. איימי, גם רציני מאוד. אבל, שמח שהשתעשעת גם.

  אנחנו לא מתעסקים פה עם דברים כאלו. מי שרוצה, מגיע לאתר, מתקבל בברכה, קורא ונהנה.

  להתראות

  אהבתי

 3. קראתי השבוע על שבתאי צבי ועל התנועה שלו בשנים אחריו. הדברים שכתבת פה קצת הזכירו לי את זה. איך אנשים מצליחים להסחף אחרי דברים מיסטיים. מחפשים איזו מקריות מופלאה עד שלא יכולה להיות מיקרית שתוכיח על קשר לישות מכוונת עליונה, או תאפשר לקרוא את העתיד.

  According to the Bible, the number 19 is used as a symbol of faith. This means that people who believe in divine powers will have a better life filled with love and peace.

  אהבתי

 4. בהחלט עתידן, שבתאי צבי, הוא מן היותר ידועים.

  אפרופו דיסקסנו קצת על הפיגוע בתאומים, גם לאחריו, הרבה משיחיים התחילו להיסחף, שהנה מגיע הרגע הגדול של הגוג ומגוג וכדומה, חזון אחרית הימים וכדומה. רק שעברו מעל 20 שנה משהו. וזה עדיין בעייתי מאוד כמובן.

  אצלו מס' 19 קשור לגרמי השמיים ולאמונה היהודית באיזשהוא כוכב שביט נע במסלול מסויים ביחס לכדור הארץ לירח וכדומה.

  להתראות

  אהבתי

 5. פה בויקידפיה (עברית) לכל המעונין, על שביט האלי:

  https://he.wikipedia.org/wiki/שביט_האלי

  וגם על פולחנים מסביב לשביט.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: