חיפוש עליך טראמפ

אז באדיבות אתר היל יש לנו את צו החיפוש שהוציא השופט הפדרלי (שופט פדרלי מחוזי, מחוז דרומי של מדינת פלורידה.המסמך כלוא בכתבה, תוכלו להורידו למערכת שלכם, על ידי הבר כלים שם).

כמה הערות:

תחילה, מה שחשוב זה תצהיר הקשור לצו. התצהיר, הינו פרקטיקה, שבמסגרתה, קצין משטרה או קצין ממשלתי אחר, מתאר לשופט, את העילות לבקשה להוצאת הצו. השופט צריך לקרוא התצהיר, ואז להוציא צו. הצו עצמו, מעין טופס או פורמט של טופס. התצהיר, הסיבות לבקשת החיפוש, יותר חשוב לענייננו. אבל, אין לנו התצהיר כמובן. רק הצו עצמו.

שימו לב לדבר מענין:

יש סימוני וי (v) במשבצות ( באנגלית: check/uncheck). מה שמענין, זה שהשופט סימן v על מסגרת זמן החיפוש (כלומר, מתי יתבצע החיפוש). אבל, לא סימן, שהוא מאשר לא להודיע לבעל הנכס ( טראמפ לענייננו) מראש בדבר החיפוש. זה לא אומר עדיין, שמותר או אסור היה ל- FBI להודיע או לא להודיע. אבל, העובדה היא, שהשופט, לא סימן, לא אישר לא להודיע לטראמפ מראש על החיפוש. כאן רצ"ב אפשר לראות זאת, מסומן בחיצים אדומים:

ועוד אפשר לקרוא על התכולה של תוצאות החיפוש. כלומר, מה באופן כללי חיפוש ותפסו וכו…. שימו לב, מסמכים מסווגים. חסויים. מוגדרים כסודיים ביותר. הפירוט היחידי הממשי, זה מסמך שנוגע לרוג'ר סטון, אחד היועצים של טראמפ, שטראמפ חנן אותו בזמנו, ומשהו שנוגע לנשיא צרפת לא ברור. הנה:

טוב, יש גם סברה עם נשק גרעיני משהו. נלמד אולי בהמשך על מה מדובר בדיוק.

3 תגובות על 'חיפוש עליך טראמפ'

 1. לאחר מאמצים רבים, הצלחתי (בזכות מקרה ממוזל) למצוא משהו.

  אמנם ביותר משבעים השנים האחרונות לא נמצא בישראל, ולו אדם אחד (!), שהיה ראוי להעמדה לדין על עברה על חוק הארכיונים – אבל חיפוש אחרי מסמכי גרעין והחרמת מסמכים בוצעו גם בוצעו.
  חיפוש שגם לגביו קיימים ספקות לגבי מידת חוקיותו.

  https://nitenews.car.blog/2020/06/11/%d7%a4%d7%a2%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%94%d7%9e%d7%9c%d7%91%d7%91-%d7%91%d7%90%d7%a8%d7%9b%d7%99%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%9d/

  אהבתי

 2. קטע מההקדמה ומהרשומה:

  "הפשיטה של הבולשת האמריקנית על ביתו של הנשיא לשעבר דונלד טראמפ מזכירה שכבר לפניו יותר מעשרים שנה פלשו אצלנו על עזבונו של ראש ממשלה לשעבר בחיפוש אחר מסמכים בנושא האטום"

  " … פעילות המלב"ב [הממונה על הביטחון במערכת הביטחון] בארכיונים אינה דבר חדש. כבר ב-11 במאי 2001 דווח בעיתון הארץ שמסמכיו הסודיים של ראש הממשלה לשעבר, לוי אשכול, נלקחו לפני מחצית השנה מיד אשכול בירושלים והועברו לארכיון המדינה. מסמכי אשכול שעסקו בין השאר ביכולתה הגרעינית של ישראל, נמצאו ב-30 השנים האחרונות ברשותה של אלמנתו, מרים אשכול, שהחזיקה אותם במשרדים הממשלתיים של המכון המוקדש להנצחתו. בעקבות פרסומים על תקופת אשכול החל אשתקד הממונה על הביטחון במערכת הביטחון (מלב"ב), יחיאל חורב, לחשוד כי מקור אפשרי להם הוא ארכיונו הפרטי של אשכול. בהנחיית חורב הודיע גנז המדינה, אביתר פריזל, למרים אשכול כי עליה להשקיע רבבות שקלים בהידוק אבטחתו של הארכיון. בעוד מגעים על כך נמשכים, ניצל פריזל את העדרה מהארץ ונטל את המסמכים לארכיון המדינה. …"

  אהבתי

 3. היי קמיליה,

  כן,דברים כאלו בהחלט יש הרבה לאורך כל קיום המדינה.

  את פשוט רצית העמדה לדין ופסק דין וכדומה פליליים ובקשר לארכיון המדינה ( להבדיל מסתם החזקה במסמך סודי, שעדיין לא היה צריך להיות מקומו בהכרח בארכיון המדינה). לגבי האחרונים, בקטע פלילי, לא ידוע לי ממש. אולי משהו אחד שניים שנעלמו מעיני וחיפושי. אז באמת מצאתי הקטע של פריטים ארכיאולוגים (בקטע פלילי). מעבר לזה, אחפש בהזדמנות, ונראה אם יש עוד משהו.

  להתראות

  Liked by 1 person

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: